Wynajem kontenerów

Zabezpieczenie mienia firmy przy pomocy obiektów antywłamaniowych potrafi być poważnym wydatkiem. Jeśli jednak skorzysta się z oferty profesjonalnego producenta, to cena odgrywa znacznie mniejszą rolę. Zachęcamy wobec tego do przyjrzenia się produktom znajdującym się w tej kategorii. Gwarantujemy, że kontener na wynajem spełni wszelkie oczekiwania zarówno pod względem cennika, jak i jakości. Zobacz, co konkretnie przygotowaliśmy, by umożliwić klientom stworzenie bezpiecznej przestrzeni magazynowej oraz przemysłowej.

Dlaczego warto postawić na wynajem kontenerów magazynowych?

W niektórych branżach istnieje okresowe zapotrzebowanie na ochronę mienia. Wobec tego zakup wyposażenia na własność może okazać się nieopłacalny. Wynajem kontenerów magazynowych jest idealnym rozwiązaniem w takiej właśnie sytuacji. Cena wypożyczenia w ogólnym rozrachunku utrzymuje się na niskim poziomie.

Przedsiębiorstwa przemysłowe korzystające z naszej oferty mogą liczyć na bardzo okazyjny cennik nawet wtedy, gdy potrzebują mobilnych obiektów na znacznie dłuższy okres. Potrafimy dostosować się do klienta również pod tym względem.

Czytaj więcej

Profesjonalne kontenery przemysłowe na wynajem

Wszystkie konstrukcje wyróżniają się wytrzymałością oraz zaawansowanym systemem ochrony. Wynajem kontenerów przemysłowych bazuje na sprawdzonych technologiach i produkcji przy użyciu wysokogatunkowych materiałów. W efekcie obiekty są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także różnego rodzaju czynniki środowiskowe. W cenniku usługi znajdują się też kamery zewnętrzne i wewnętrzne, czujniki ruchu czy światła LED. To wszystko sprawia, że przestrzeń magazynowa jest całkowicie bezpieczna – i to za niewielką cenę.

Wynajem dużych i małych kontenerów przemysłowych

W ofercie znajdują się dwa modele obiektów. Oba znajdują swoje zastosowanie m.in. w warunkach przemysłowych dzięki swojej budowie. Różnica polega przede wszystkim na wielkości. Wymiary małej konstrukcji to 209 × 228 × 194 cm, a dużej 18 × 218 × 256 cm. Ma to bezpośredni wpływ na cenę. Oprócz tego przy wynajmie kontenerów magazynowych o większej powierzchni otrzymuje się specjalny maszt (wliczony do cennika), na którym można umieścić część systemów ochrony. To bardzo opłacalna opcja wszędzie tam, gdzie trzeba zabezpieczyć znacznie więcej towarów czy sprzętu.

Wynajem kontenerów magazynowych dostosowanych do potrzeb przedsiębiorców

Wprowadziliśmy możliwość rozbudowy konstrukcji o elementy, które przydadzą się w wielu firmach. Za niewielką kwotę można je uzupełnić o fotowoltaikę, megafon IP lub kurtyny przemysłowe. Tym właśnie wyróżnia się profesjonalny kontener magazynowy na wynajem, którego cena może być dostosowywana w zależności od potrzeb. Ponadto w cenniku znajduje się też koszt transportu oraz rozładunku obiektu we wskazanym miejscu.

Cennik wynajmu kontenerów magazynowych

Obliczanie kosztorysu zależy od kilku czynników, takich jak rodzaj wyposażenia, wymiary konstrukcji czy czas trwania wypożyczenia. Dzięki temu wynajem kontenerów magazynowych gwarantuje bardzo dobry cennik w zależności od tego, czego naprawdę potrzebują nasi klienci dla swojego przedsiębiorstwa przemysłowego. Cena zawsze utrzymuje się na optymalnym poziomie!

Pomoc w wyborze kontenera przemysłowego na wynajem

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na każde pytanie związane z wynajmem kontenerów przemysłowych, dzięki którym zabezpieczysz i poszerzysz swoją przestrzeń magazynową. Przy okazji obliczymy cennik wypożyczenia oraz doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania w tym zakresie. Zapewnimy najlepszy stosunek ceny do jakości, o czym możesz przekonać się na własną rękę!