Kontenery magazynowe

Wybór optymalnego systemu magazynowania towarów to podstawa efektywnego prowadzenia biznesu. Produkowane przez Alarmtech Kontenery magazynowe na sprzedaż i wynajem to gwarancja wysokiej jakości wykonania, przystępnej ceny oraz nowoczesnych zabezpieczeń. Jeśli Państwa priorytetami są idealnie dopasowana do potrzeb przestrzeń oraz bezpieczne i wydajne przechowywanie, już dziś zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Znajdą w niej Państwo funkcjonalne i niezawodne konstrukcje wykonane z solidnych materiałów oraz wyposażone w zaawansowane technologie, dzięki którym doskonale sprawdzą się jako główny bądź dodatkowy magazyn w każdej firmie.

Antywłamaniowy kontener magazynowy z nowoczesnymi zabezpieczeniami

Najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa stosowane w naszych magazynach kontenerowych mają na celu ochronę przechowywanych towarów przed kradzieżą, uszkodzeniem lub pożarem. Niezależnie od tego, czy skorzystają Państwo z opcji sprzedaży, czy wynajmu, oprócz atrakcyjnej ceny, zyskują kontener magazynowy z nowoczesnymi zabezpieczeniami, na które składają się:

  • solidna konstrukcja oraz antywłamaniowe zamki stanowiące podstawowy element każdego systemu bezpieczeństwa,
  • czujki ruchu, wykrywające ruch w pobliżu magazynu i uruchamiające alarm; mogą być zamontowane na wewnątrz lub na zewnątrz, na specjalnym maszcie obserwacyjnym,
  • monitoring – każdy kontener magazynowy wyposażony jest w 4 kamery IP zewnętrzne i kamerę wewnętrzną oraz rejestrator z dyskiem o pojemności 1 TB,
  • system alarmowy, uruchamiający alarm w przypadku naruszenia zabezpieczenia,
  • zewnętrzne oświetlenie LED, zapewniające widoczność po zmroku.

W zależności od potrzeb każda konstrukcja może zostać rozbudowana o dodatkowe systemy i osprzęt jak instalacja fotowoltaiczna off-grid, megafon oraz wiele innych, specjalnie dostosowanych do niej rozwiązań.

Czytaj więcej

Sprzedaż i wynajem kontenerów magazynowych

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby Klientów, jak również skale prowadzonych przez nich działalności, oferujemy dwa rozmiary magazynów kontenerowych – oba dostępne są zarówno w opcji sprzedaży, jak i wynajmu z gwarancją przystępnej ceny. Małe kontenery o szerokości 220 cm, długości 243 cm oraz wysokości 222 cm zapewniają powierzchnię magazynową 209 × 228 × 194 cm. Z kolei duże magazyny z masztem obserwacyjnym do zainstalowania kamer, reflektorów, czujek ruchu oraz innych nowoczesnych zabezpieczeń mają wymiary 243 cm (szerokość) × 204 cm (długość) × 288 cm (wysokość), oferując przestrzeń składowania 180 × 218 × 256 cm. Łączna wysokość konstrukcji z masztem wynosi 551 cm.

Kontenery magazynowe – solidna konstrukcja i przystępna cena

Oferujemy magazyny dostępne w różnych konfiguracjach, dzięki czemu można je dostosować do indywidualnych potrzeb. Produkowane przez Alarmtech kontenery magazynowe to konstrukcje, które cechuje atrakcyjna cena, zapewniające bezpieczne i wydajne przechowywanie towarów. Są wykonane z wysokiej jakości stali ocynkowanej, która zapewnia im odporność na korozję i uszkodzenia. Powłoka cynkowa chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, sól i kwasy. Dzięki temu mogą być wykorzystywane przez wiele lat bez konieczności przeprowadzania kosztownych remontów.

Zarówno nasza oferta sprzedaży, jak i wynajem kontenerów magazynowych stanowią doskonały wybór dla firm i osób prywatnych, które potrzebują funkcjonalnego miejsca do przechowywania towarów. To konstrukcje solidne, nowoczesne i wyposażone w niezbędny sprzęt oraz zabezpieczenia, dzięki którym codzienna praca w magazynie stanie się jeszcze wydajniejsza i bardziej ergonomiczna.

Dodatkowa przestrzeń magazynowa i niższe koszty w Twojej firmie!

W porównaniu z halą lub budynkiem kontener jest stosunkowo tani zarówno w opcji sprzedaży, jak i wynajmu. Jego kolejnym atutem – obok przystępnej ceny – jest mobilność, która pozwala ustawić taką konstrukcję w dowolnym miejscu, a w razie potrzeby – szybko i łatwo ją przetransportować. Elastyczny charakter tego rodzaju zabudowy pozwala precyzyjnie dopasować ją do potrzeb przedsiębiorstwa, a dzięki modułowej budowie i możliwości układania w stosy, można łatwo i bez ograniczeń zwiększać niezbędną powierzchnię składowania.

Zachęcamy, by postawić na nowoczesne rozwiązanie od producenta oferującego wynajem oraz sprzedaż kontenerów magazynowych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Potrzebują Państwo dodatkowych informacji? Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!