Kontener duży z masztem

Do ochrony firmowego mienia należy zastosować wyłącznie profesjonalne rozwiązania. Dzięki nim zyskuje się gwarancję, że przechowywane przedmioty pozostaną nienaruszone przez cały czas. Dlatego szczególnej uwadze polecamy kontener duży z masztem. Wyróżnia się on licznymi zaletami, które okazują się wyjątkowo przydatne na każdym placu budowy, a także innych miejscach wymagających specjalistycznego podejścia w zakresie bezpieczeństwa. Zobacz, co przygotowaliśmy w tej dziedzinie dla naszych Klientów.

Duża powierzchnia magazynowa

Jeśli musisz składować wiele towarów, to nasz produkt będzie najlepszym wyborem. Jego wymiary z przodu oraz tyłu wynoszą 243 × 288 cm, a z prawej i lewej strony 204 × 288 cm. To daje całkowitą przestrzeń magazynową wynoszącą 180 × 218 × 256 cm. W efekcie duży kontener pozwala na bezpieczne przechowywanie nawet pokaźnych rozmiarów maszyn czy materiałów budowlanych. Do tego dochodzi jeszcze wysoki maszt, który umożliwia zamontowanie dodatkowego osprzętu w celu polepszenia bezpieczeństwa czy widoczności wokół konstrukcji.

Wytrzymałe rozwiązania w dużym kontenerze

Aby jak najlepiej zabezpieczyć magazynowane wewnątrz towary, stosujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Stal nierdzewna jest pod tym względem niezastąpiona. Dzięki niej duży kontener z masztem cechuje się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne (pęknięcia, wgniecenia itp.), a także różnego rodzaju czynniki atmosferyczne (jak np. deszcz powodujący korozję czy osłabiające strukturę silne promieniowanie słoneczne). To wszystko sprawia, że obiekt jest doskonale zabezpieczony przed celowym naruszeniem oraz naturalnymi procesami.

Wyposażenie dużego kontenera z masztem

Mocna konstrukcja sama w sobie jest dobrą przeszkodą przed kradzieżą, ale należy ją uzupełnić o nowoczesne technologie w zakresie bezpieczeństwa. Tylko w ten sposób zyskuje się pewność, że kontener duży z masztem odstraszy potencjalnych złodziei czy wandali, a przy okazji umożliwi szybką reakcję ochrony. Dlatego dołączamy do niego rozbudowany system alarmowy i wizyjny, który składa się m.in. z kamer zewnętrznych i wewnętrznych, świateł LED GTV, czujników ruchu czy centrali alarmowej. Do tego dochodzi czteropółkowy regał o maksymalnym obciążeniu wynoszącym 200 kg, który ułatwia organizację wnętrza.

Maszt na dodatkowe akcesoria bezpieczeństwa

Część wspomnianych elementów wyposażenia można z powodzeniem umieścić w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu. Duży kontener posiada bowiem maszt, który stanowi idealny punkt widokowy dla kamer, oświetlenia czy czujek. W ten sposób są w stanie objąć swoim zasięgiem sporą przestrzeń wokół obiektu.

Ponadto oferujemy rozbudowę akcesoriów o kolejne produkty z zakresu bezpieczeństwa, takie jak kurtyny lub megafon. Zwracamy szczególną uwagę na możliwość montażu fotowoltaiki off-grid, która zasili cały sprzęt bez konieczności szukania dla kontenera dużego z masztem źródła zasilania albo tworzenia okablowania.

Serwis i doradztwo w sprawie dużych kontenerów z masztem

Jako profesjonalny producent świadczymy także usługi serwisowe. Pozwalają one utrzymać konstrukcje w jak najlepszym stanie przez jak najdłuższy okres, a ponadto rozwiązywać problemy, które mogą pojawić się w trakcie eksploatacji. Co więcej, zapewniamy nie tylko serwis gwarancyjny, ale też pogwarancyjny! Zapraszamy w związku z tym do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami, aby dowiedzieć się więcej o kontenerach dużych z masztem oraz uzyskać pomoc w wyborze wyposażenia dodatkowego, jeśli tylko będzie on potrzebny.